Hakkımızda

Turkcell Çocuk şenliği

Spor Tırmanış, Doğa, Kampçılık ve bir çok spor edit my paper online sigmaessays com edit my paper for me who can proofread my paper dalında yılların verdiği tecrübe ile bu sektörün lideri konumundadır. Mobil tırmanış duvarımız ile Türkiye’nin her yerinde özellikle İstanbul da bir çok AVM, Konsolosluk, Kültür merkezi, fuarlar ve benzeri bir çok yerde 2004 yılından bu güne kadar faaliyetler düzenlemektedir. Müşterilerinin istek ve beklentileri doğrultusunda çalışmalar yapıp uygulamalar yapmaktadır. Alışveriş merkezlerinde alan kiralaması yaparak çocukların bu spor ile tanışmalarına ön ayak olmuştur.

SEYYAR TIRMANIŞ DUVARIMIZ;

MARKA, ÜRÜN VE ŞİRKET typer essaywritingservicehelp co uk argumentative research topics typer professional writing services custom writing service essaywritingservicehelp co uk TANITIMLARINDA…
AKTİVİTE, FAALİYET VE ORGANİZASYONLARDA…
ÜNİVERSİTE ETKİNLİKLERİNDE…
OKULLAR, DERSHANELER VE İŞYERLERİNDE…
ŞENLİKLER, PARTİLER VE FESTİVALLERDE…
FUAR, KONGRE MERKEZİ VE KONSERLERDE…
ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, PARKLAR VE MEYDANLARDA…
PLAJLAR, TURNUVALAR VE OTELLERDE…
KAPALI VE AÇIK ALANLARDA…

EĞİTİM, EĞLENCE, YARIŞMA, KİŞİSEL BİLGİ KAYDI,
MARKA, FİRMA, MAĞAZA VE ÜRÜN TANITIMLARI V.B.
HER TÜRLÜ ETKİNLİK İÇİN KULLANILABİLİR.

İngiliz Konsolosluğu

ÇOK İLGİ ÇEKEN VE TAM GÜVENLİ BİR SPOR TIRMANIŞ FAALİYETİDİR.

İSTEĞE GÖRE ÖZEL PROGRAMLAR HAZIRLANABİLİR.

BİREYSEL YA DA GRUP OLARAK YADA ŞİRKET OLARAK SPOR TIRMANIŞ FAALİYETLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.

Spor Tırmanış Yarışması

Açık ve kapalı alanlara kurulabilen seyyar tırmanış duvarımız 6 metre yüksekliğin de 3 metre enindedir. Aynı anda 3 kişi tırmanış yapabilmektedir. Türkiye de bir ilk olan hidrolik sistemli duvarımızla zemini düz ve yüksekliği 7 metre olan her yere 30 dakika içinde kurulum yapılmaktadır. Ayrıca farklı etkinlikler için çeşitli özellikler de duvarlarımız bulunmaktadır.

3 Yaş Üstü Çocuk, Genç ve Yetişkinlere Yönelik Spor Tırmanış Faaliyetleri yapılmaktadır.

Spor tırmanış fiziksel gelişimin yanı sıra mental gelişimi de destekleyen, bir spor dalıdır. Çocuklarda karakter gelişimini olumlu yönde etkiler, özgüven sağlar, sorumluluk becerisi kazandırır, problem çözme, stres yönetimi, baskı altında karar verme, zor koşullara dayanıklı ve uyumlu olabilme gibi fiziksel yetilerini geliştirir. Ayrıca, başarabilmenin verdiği güvenle özgüvene ulaşma, strateji oluşturma, planlama gibi benlik becerilerini de geliştirir.