Eğitim Programlarımız
DOĞAL ORTAM DA KISA KAYA TIRMANIŞI VE DAĞÇILIK EĞİTİMLERİ; İster bireysel, ister ailenizle, ister iş ve okul arkadaşlarınızla birlikte doğa da adrenalini yüksek bir gün geçirmek isterseniz biz hazırız.
SPOR TIRMANIŞ, KAMPÇILIK EĞİTİMLERİ; İstanbul’un gürültüsü ve hava kirliliğinden uzak, iş ve ev stresini atmak için doğa ile iç içe mükemmel bir hafta sonu geçirmek istemez misiniz? Dağçılık malzemeleri bizden siz sadece gelmeye niyet edin. Hayatınızın en güzel  günlerinden birini size sunmaya biz hazırız.
ÇOCUK VE YETİŞKİN EĞİTİMLERİ KAPALI SALON; Hafta içi ve hafta sonu Cumartesi günü Pendik Neomarin içinde bulunan kapalı spor tırmanış duvarımız da eğitmen gözetimin de spor tırmanış eğitimi alabilirsiniz.
ÇOCUKLAR İÇİN KARMA DOĞA SPORLARI EĞİTİM PROGRAMI
Spor Tırmanış,  Kampçılık ve Doğa da Yaşam eğitimlerinin tümünün bir kamp süresi boyunca verildiği karma bir eğitim programıdır. 4 gün süreli yoğun bir eğitimi içerir.
İlk gün tanışma, kamp kurulumu ve  görsel destekli eğitimle başlar. Doğa sporlarının ve alacakları eğitimlerin mantığını, ruhunu ve sağladığı faydaları öğrenmektedirler. Günün tamamı teorik eğitim, spor ve araziye uyumla geçer.
İkinci gün, sabah erken kalkarak başlar. Malzemelerin öğrenileceği ve pratik uygulamaların gerçekleştirileceği bir gün geçirirler. İlk ateşlerini yakarlar, duvara ilk çıkışlarını gerçekleştirirler, ilk eğlenceli doğa oyunlarını oynarlar. ilk doğada yaşam davranışlarına sahip olurlar. Kanyon yürüyüşü yaparlar, kayalık bölgelerde ve doğada ilerlemeyi öğrenmeye başlarlar.
Üçüncü gün, bol bol tırmanış ve yürüyüş yaparlar. Kamp yapmanın inceliklerini, vahşi hayatla ilgili temel bilgileri alırlar. Kendilerine doğada yaşam konusu ile ilgili uygulamalı görevler verilir. Kampçılığın ruhunu iyice kazanırlar. Artık çocuklar doğaya uyum sağlamaya yavaş yavaş başlamışlardır. Bu gün eğitimleri biraz daha yorucu olacaktır. Daha hızlı ama daha doğru bir şekilde kararlar vermeleri ve uygulamaları öğretilir.
Liderlik konusuna ağırlık verilir. Onların fark etmeyeceği bir şekilde başlarında eğitmen olmadan grup olarak 3 km.lik bir doğa yürüyüşünde yalnız bırakılırlar. Bu arada 5 deneyimli eğitmen grubu takip etmektedir. Amaç lider belirlemeleri, doğru duraklama ve karar verme noktalarını belirlemeleri, iz bırakma ve takibini yapabilmeleri, doğada soğukkanlılıklarını ve sabırlarını göstermelerini sağlamak ve gözlemektir. Bu aşama tümüyle kameraya çekilmektedir.
Dördüncü ve son gün, kamp toplama günüdür. Son pratik çalışmalarını yaparlar. Her birine ayrı ayrı yaptıkları doğrular ve hataları anlatılır. Eğitim notları ve hediyeleri verilir. Ailelerine teslim edilirler.
Eğitim İçerisinde Yapılacak Çalışmalar:
Kanyon yürüyüşü, patika yürüyüşü, göl geçme,  kaya tırmanışı, kampçılık çalışmaları, doğa da yaşam uygulamaları, ip çalışmaları, kamp oyunları, malzeme üretme, teknik iz takibi, sinyal verme, mors alfabesi, barınak yapmak.
Eğitmenler:
Eğitmenler ve yardımcıları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen arayınız.
ÖNEMLİ:
* Eğitimimiz ciddi ama zevklidir.
* Eğitim sonunda katılımcı belgesi düzenlenmekte ve anı olarak  görüntülerinizin
bulunduğu bir CD  hediye edilmektedir.
* Makul bir sayıda olmak kaydı ile isteyen ebeveyn eğitimi yerinde görmek isteyebilir.
Yalnız  masraflarını kendileri karşılamaları gerekmektedir.
* Med Line ambulans hizmetleri ile anlaşmamız bulunmaktadır.
* Eğitimleri konularında lisanslı, deneyimli ve tanınmış sporcular vermektedir.
* Eğitim programında Beden Eğitimi Öğretmeni, Lisanslı Antrenör, Lisanslı İzci Lideri,
Lisanslı Dağcı ve Hayatta Kalma Uzmanı bulunmaktadır.
* Sağlık probleminizin olmadığını beyan etmek durumundasınız.
Eğitimin Fiyatı: Sorunuz

Katılım Sayısı: En az 10 en fazla 25 kişi ile sınırlıdır.
Yaş Aralığı: 09 – 11 / 11 – 17 / 18 yaş ve üstü ya da Aile üyeleri olarak katılabilirsiniz.
Fiyata Dahil Olanlar: Eğitim notları, anı CD’si
Fiyata Dahil Olmayanlar: KDV
Karşılanmayanlar:
Ulaşım, gıda, seyahat sigortası. konaklama.
Seyahat Acenteciliği Faaliyeti Değildir.
Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen arayınız.
Hakan KÜLAH
0532 253 14 97